• 2023KonkursWarszawskaSyrenka1
            • Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"

• Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń kulturalnych w naszej szkole. Etap szkolny odbył się 28.02.2023r. Dla naszych uczniów to prawdziwa artystyczna przygoda, możliwość odkrywania talentów, ale często też przełamywanie własnych słabości.

Celem konkursu było nie tylko wyłonienie laureatów do etapu gminnego w WCK w Warszawie, ale też uwrażliwianie na piękno poezji i prozy.

Wszystkim uczestnikom eliminacji szkolnych gratulujemy, a za nominowanych trzymamy kciuki w Wolskim Centrum Kultury.

• 2023Manufaktura_cukierkow7
            • Wizyta w Manufakturze Cukierków

• Tuż przed feriami klasa 4b odwiedziła Manufakturę Cukierków. Dowiedzieliśmy się czym jest manufaktura, uczestniczyliśmy w pokazie przygotowywania masy do słodyczy a także mieliśmy okazje zrobić własnoręcznie, swoje kolorowe lizaki.Było kolorowo, słodko i ciekawie.

• Konkurs czytelniczy

• Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. W styczniu odbył się szkolny konkurs biblioteczny pt. „Moja ulubiona postać z książki”. Komisja konkursowa, oceniając prace plastyczne brała pod uwagę pomysłowość, kreatywność, oryginalność oraz estetykę pracy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursu!