• Dyrekcja

• Dyrektor Tomasz Ziewiec
          • Dyrektor szkoły

• Tomasz Ziewiec

Tomasz Ziewiec jest dyrektorem SP nr 25 od 14 lutego 2000 roku. Ukończył studia magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie filologii polskiej, studia podyplomowe z zarządzania i organizacji, seminarium doktoranckie w zakresie nauk humanistycznych i uzyskał Certyfikat MSP Practitioner w zakresie zarządzania programami.

Otrzymane nagrody i wyróżnienia:

Burmistrza Dzielnicy Wola - 2007 r., 2010 r., 2012 r., 2017 r., 2018 r., 2019 r., 2020 r.

Prezydenta m. st. Warszawy - 2015 r.

Kuratora Oświaty - 2013 r., 2020 r.

Ministra właściwego do spraw oświaty - 2016 r.

Medal Komisji Edukacji Narodowej - 2008 r.

Medal Złoty za Długoletnią Służbę Prezydenta RP - 2019 r.

Honorowy tytuł profesora oświaty - 2022 r.

• Zastępca Dyrektora

• Jadwiga Chyżyńska

W Szkole Podstawowej nr 25 im. KEN pracuje od 1992 roku. W latach 2018-2022 kierownik świetlicy. Od września 2022 roku zastępca dyrektora. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale pedagogiki.

• Kierownik świetlicy

• Bożena Olejnik - Ziewiec

Kierownik świetlicy - od 2022 roku. Karierę zawodową rozpoczęła jako nauczyciel j.polskiego w środowisku Polaków na Wschodzie (Ukraina i Kazachstan). Następnie  pracowała przez wiele lat (od roku 2005) w SP nr 25 jako wychowawca świetlicy i nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyła studia magisterskie o specjalności edukacji wczesnoszkolnej oraz studia podyplomowe z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Legitymuje się również dyplomem terapeuty pedagogicznego i socjoterapeuty uzyskanym w ramach doskonalenia zawodowego w formie studiów podyplomowych.

• Kierownik administracji

• Monika Mazurek

W Szkole Podstawowej nr 25 im. KEN pracuję od 23 lutego 2000 roku. Zajmuję się szkolnymi finansami, prowadzeniem spraw związanych z administrowaniem budynkiem szkoły, kierowaniem i nadzorem pracy pracowników administracji i obsługi. W 1994 roku ukończyłam First Business College.