• Stołówka

• Zapisy na obiady

• Informujemy, że obiady w stołówce szkolnej będą wydawane od 05.09.2023 r.

Od 01.09.2023 r. do zamawiania posiłków w stołówce szkolnej służyć będzie aplikacja iKuchnia.

iKuchnia jest aplikacją, przez którą można zamówić, odwołać i opłacić posiłki.
          Dzięki aplikacji macie Państwo pod kontrolą wszystkie sprawy związane z żywieniem Waszego dziecka.
          W aplikacji znajdą Państwo szczegółowe informacje. (Regulamin)
          Rezygnacji z posiłków można dokonać najpóźniej w dniu wydawania posiłków do godz 9.00. Po tym czasie system zostanie zamknięty.
          Środki z odwołanych posiłków zostaną automatycznie przekazane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.
          W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków Rodzic powinien zarejestrować się w systemie.

Bardzo prosimy o zarejestrowanie dziecka na posiłki w systemie i w dniu 04.09.2023 r. (Rozpoczęcie Roku Szkolnego) o odebranie karty obiadowej, z której uczniowie będą korzystać przy pobieraniu posiłków w stołówce. Karty do odbioru w stołówce szkolnej dla starszych dzieci i w klasach dla młodszych.
          Pierwsza karta jest gratis. Koszt następnej to 10 zł.(jeżeli dojdzie do utraty).

iBROSZURA DLA RODZICÓW (z linkiem i krótką instrukcją jak się zarejestrować i jak zamówić posiłki)

Link do rejestracji:

Opłaty za wrzesień

Całodzienne wyżywienie (Odział Przedszkolny) 19 x 16,00zł = 304,00zł

Obiad 19 x 13,00zł = 247,00zł

II Danie 19 x 12,00zł = 228,00zł

Zupa 19 x 4,00zł = 76,00zł

Płatności proszę dokonywać przez system.

JADŁOSPIS KWIECIEŃ

POBIERZ LISTĘ ALERGENÓW