• Świetlica

• Zabawy na boisku szkolnym

• 09.10.2023 11:24
              • Wakacje już za nami, ale dobry nastrój nas nie opuszcza! Jak zawsze, w świetlicy dzieci mają czas na odpoczynek i radosną zabawę na słonecznym boisku!

• 02.06.2023 08:51
              • Jedną z atrakcji Dnia Dziecka w naszej szkole był konkurs plastyczny SPORT W ŻYCIU CZŁOWIEKA! Wzięło w nim udział 38 utalentowanych uczniów z klas 1 - 8. Dzięki wpłatom Rodziców na świetlicę każdy z uczestników konkursu został nagrodzony! Gratulujemy zwycięzcom!!!
              • Planetarium w świetlicy

• 02.06.2023 09:11
              • W szkole mieści się świetlica, a w świetlicy PLANETARIUM! Warsztatami, podczas których tłumaczono niezwykłe zjawiska zachodzące w kosmosie, udało się objąć wszystkich uczniów naszej szkoły!
              • Święto Rodziny

• 02.06.2023 08:46
              • Od najmłodszych lat rozwijamy zdolności artystyczne naszych dzieci. Uczniowie klas czwartych, jak dorośli artyści wyrazili swoje uczucia wobec Rodziców! Pod opieką Pani kierownik świetlicy i wychowawczyń przygotowali program słowno -  muzyczny z okazji ŚWIĘTA RODZINY!

Dziękuję!
              • Mobilne Strefy Ciszy

• 02.06.2023 09:14
              • W naszej szkole zwracamy uwagę na potrzeby wszystkich dzieci. Dużym wyzwaniem jest hałas utrudniający funkcjonowanie osób neuroatypowych. W ŚWIETLICY wprowadzamy "Mobilne Strefy Ciszy", by ułatwić rozwój i funkcjonowanie takim dzieciom.