• Pracownia komputerowa

• Płytka Arduino

• 07.06.2023 13:28
              • Dziś uczniowie klasy 6b pracowali w programie Tinkercad projektując obwody. Dzięki zakupionej w ramach Projektu Laboratoria Przyszłości płytce Arduino, mogli na żywo przetestować działanie swoich projektów. Kto wie, może w przyszłości zbudują jakiegoś pożytecznego robota.
              • #CodeWeek  - Europejski Tydzień Kodowania
              • #CodeWeek - Europejski Tydzień Kodowania

• 11.10.2022 20:18
              •
                Już po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w Europejskim tygodniu kodowania. Uczniowie  wezmą udział w zajęciach z podstaw programowania w JavaScript oraz kodowania w Scratch.

Szczegóły dotyczące wydarzenia w linku:

Kod uczestnictwa w Tygodniu kodowania dla wszystkich: cw22-AcQKy

Życzymy wszystkim młodym koderom aby te zajęcia dały początek wielkiej pasji do programowania! Udanej zabawy!
              • Wola Koduje 2022

• 23.06.2022 09:38
              • VII DZIELNICOWY KONKURS INFORMATYCZNO -MULTIMEDIALNY Wola Koduje 2022 dla uczniów szkół podstawowych dzielnicy Wola pod hasłem:“ Cyfrowa sześćdziesiątka czyli urodziny SP 234“

• Wola Koduje 2021

• 03.11.2021 11:58
              • VI DZIELNICOWY KONKURS INFORMATYCZNY Wola Koduje 2021 dla uczniów szkół podstawowych dzielnicy Wola pod hasłem:  “Bajki robotów“.
              • Tydzień kodowania

• 03.11.2021 11:18
              • W dniach 12 – 19 października 2020 r. w naszej Szkole odbył się Europejski Tydzień Kodowania.