• Oddział przedszkolny

• Geniboty

• 20.12.2022 11:46
              • W dniu dzisiejszym dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły szkolną bibliotekę. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z księgozbiorem dla najmłodszych oraz z prawdziwymi robotami. Geniboty to uniwersalne, wyposażone w wiele funkcji roboty edukacyjne oparte na nowoczesnej technologii oraz nurcie STEAM (połączenie wiedzy z różnych obszarów: nauki, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki). Geniboty zachęcają dzieci do eksperymentowanie i poszukiwania kreatywnych rozwiązań. A oto efekty naszej nowoczesnej edukacji.

• Świąteczne warsztaty

• 16.12.2022 09:07
              •  Na kolejnych warsztatach w naszej grupie, dzieci miały okazje stworzyć piękne ozdoby świąteczne. Kolorowe choinki wraz z bombkami pięknie wpasują się w domowy wystrój.
              • Warsztaty kulinarne

• 12.12.2022 10:34
              • Nasza grupa wybrała się do pobliskiej sali zabaw na warsztaty kulinarne, podczas których dzieci samodzielnie dekorowały pierniczki. Ozdobione smakołyki można było spróbować lub zabrać do domu. Dzieci wróciły zadowolone i zmęczone po zabawie.
              • Spotkanie z Mikołajem

• 12.12.2022 10:22
              • 6 grudnia odwiedził nas wyjątkowy gość z Laponii - Święty Mikołaj. Podczas spotkania wspólnie z innymi klasami odśpiewaliśmy piosenkę dla naszego gościa, a następnie otrzymaliśmy od niego wielki worek pełen prezentów. Mikołaj poświęcił chwilę na rozdanie ich dzieciom w klasie.
              • Adwent

• 12.12.2022 11:08
              • W zeszłym tygodniu rozpoczęliśmy odliczanie do świat wraz z kalendarzem adwentowym. Każdy domek kryje w sobie zadanie do wykonania lub niespodziankę do znalezienia.
              • Dzień Misia

• 12.12.2022 11:03
              • 25 listopada w naszej szkole obchodziliśmy dzień misia. Nasi zerówkowicze przynieśli swoich pluszowych przyjaciół. Wspólnie spędziliśmy dzień na zabawie z nimi i wykonywaniu tematycznych prac plastycznych.
              • Wesoła Choinka 2022

• 25.11.2022 09:46
              • Jak co roku nasza zerówka uczestniczy w akcji Bożonarodzeniowa Choinka Oświatowa w Dzielnicy Wola. W tym roku dzieci stworzyły samodzielnie piękne bombki, które ozdobią choinkę na dziedzińcu Urzędu Dzielnicy Wola. Już od 6 grudnia będzie można je podziwiać na żywo.
              • Warsztaty plastyczne

• 18.11.2022 14:40
              • Nasze dzieciaki miały okazje stworzyć samodzielnie pod okiem specjalisty świeczki żelowe, które później mogli zabrać do domu i pochwalić się rodzicom i bliskim.
              • Jesienne zabawy

• 18.11.2022 14:37
              • Podczas naszych wyjść na dwór, obserwujemy zmieniającą się przyrodę  korzystamy z uroków jesieni w naszych zabawach.