• Włączenie pierwszoklasistów w poczet czytelników

• 13.03.2023 09:34
              • W marcu w bibliotece szkolnej odbyło się włączenie uczniów klas pierwszych w poczet czytelników naszej szkoły. Dzieci z klas 1a i 1b zapoznały się z zasadami wypożyczania książek oraz korzystania ze szkolnej czytelni. Dowiedziały się również w jaki sposób dbać o książki oraz dzielnie rozwiązywały zadania fabularnej gry zagadkowej „Leśna przygoda”. Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał kartę biblioteczną oraz pamiątkową książkę.
              • Konkurs czytelniczy

• 03.03.2023 08:47
              • Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. W styczniu odbył się szkolny konkurs biblioteczny pt. „Moja ulubiona postać z książki”. Komisja konkursowa, oceniając prace plastyczne brała pod uwagę pomysłowość, kreatywność, oryginalność oraz estetykę pracy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursu!

• Włączenie uczniów klas pierwszych w poczet czytelników naszej szkoły.

• 24.02.2022 10:18
              • W lutym w bibliotece szkolnej odbyło się włączenie uczniów klas pierwszych
                w poczet czytelników naszej szkoły. Dzieci zapoznały się z zasadami
                wypożyczania książek oraz korzystania ze szkolnej czytelni, dowiedziały się w
                jaki sposób dbać o książki, rozwiązywały zagadki dotyczące bajek oraz
                wspólnie zaśpiewały piosenkę „Alfabet”. Na zakończenie spotkania każdy
                uczeń otrzymał pamiątkową książkę.
              • Ulubiona postać z książki

• 15.02.2022 17:12
              • W styczniu odbył się szkolny konkurs biblioteczny pt. „Moja ulubiona postać z książki”. Zadaniem uczniów było wykonanie,narysowanie bohatera dowolnej książki. Prace dzieci były ciekawe i oryginalne, pojawiły się znane i lubiane postacie takie jak: Królowa Kier z Alicji w Krainie Czarów,Pippi Pończoszanka czy America Singer z trylogii Rywalki. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursu!
              • Na tropie Mikołajka

• 17.12.2021 16:40
              • W grudniu uczniowie klas młodszych z zachowaniem reżimu sanitarnego wzięli udział w lekcjach
                bibliotecznych dotyczących serii książek dla dzieci R. Goscinnego i J. J. Sempego pt. „Mikołajek”.